Druk 3D

Wydrukujemy w 3D dowolny kształt, który zmieści się na stole roboczym 145 x 145 x 175 mm. Niezwykle dokładna technologia SLA pozwala  na więcej niż inne metody druku 3D. Stopień skomplikowania ogranicza tylko Twoja wyobraźnia i zdolności projektowe. Do druku konieczne jest przesłanie projektu przestrzennego w formacie STL lub OBJ.

Materiały jakich używamy

Żywica Standard

Dostępna w 4 kolorach: transparentny, biały, szary oraz czarny

Wytrzymała i precyzyjna: Żywica Standard pozwala na tworzenie dokładnych i niezawodnych elementów, idealna do szybkiego prototypowania produktu. Idealnie gładka zaraz po wyjęciu z drukarki, części wydrukowane w technologii SLA mają połysk i wykończenie takie jak produkt końcowy.

Żywica High Temp

Wzorce 3D do odlewów: Żywica High Temp może być stosowana w procesach produkcyjnych, takich jak odlewanie i kształtowanie termiczne. Odporność na temperaturę 289°C przy 0,45 MPa jest najwyższą na rynku materiałów do druku 3D.

Materiał Flexible

Materiał elastyczny do symulacji miękkich w dotyku elementów, których istotną cechą jest ergonomia. Wykorzystywany do produkcji części, które muszą się zginać lub poddać kompresji.

Żywica Castable

Żywica do odlewania pojedynczych egzemplarzy. Dedykowana dla jubilerów i projektantów do wykonywania odlewów, wypala się całkowicie nie pozostawiając popiołu. Pozwala uchwycić najdrobniejsze szczegóły modelu przy jednoczesnym zachowaniu idealnie gładkiej powierzchni.

Druk 3D na zdjęciach

pinsy, spinki do mankietów, tablice i szyldy, medale i emblematy, dyplomy i statuetki, tabliczki zanmionowe, panele do urządzeń i nietypowe projekty

Dlaczego warto?

safety

money

delivery