Pinsy to jeden z bardziej popularnych elementów biżuteryjnych stosowanych przez firmy i organizacje. Nasz park maszynowy pozwala na wykonanie bardzo drobnych i precyzyjnych wzorów.

To nic nie kosztuje. Odpowiadamy w ciągu 8 godzin roboczych.

Materiały i technologia

złoto tekstura

Złoto

srebro tekstura

Srebro

stal tekstura

Stal

aluminium tekstura

Aluminium

mosiądz tekstura

Mosiądz

Monochromatyczne

Pinsy monochromatyczne możemy uzyskać dzięki głębokiemu grawerowaniu lub wycinaniu metalu. Biżuteria tego typu jest stosunkowo szybka w wykonaniu.

Wypełnione kolorem

Bardziej złożone projekty wymagają użycia koloru aby uzyskać zadowalający efekt. Jeśli jest taka potrzeba wypełniamy pinsy kolorową emalią. Trzeba mieć na uwadze dłuższy czas realizacji takiego zlecenia.

Piękno tkwi w szczegółach

Wszystkie produkty tworzymy z laserową precyzją i w jubilerskich standardach. Odpowiednio polerowane i zabezpieczone przez zarysowaniem.

Nasze prace

Gwarantujemy

pomoc przy projekcie ikona

Pomoc w przygotowaniu projektu

prototyp ikona

Możliwość wykonania prototypu

ubezpiecznie ikona

Ubezpieczenie zlecenia

darmowa wysyłka ikona

Darmową wysyłkę powyżej 500 zł netto

Proces zamawiania

1. Pomysł

Wyślij na adres biuro@laser-studio.com.pl dokładne informacje o swoim pomyśle lub projekcie, m.in. opis oraz pliki z projektem lub jego zarysem (dxf, dwg, pdf, cdr, eps, ai, stl, obj)

2. Wycena

Otrzymasz od nas wstępną wycenę, która będzie składać się z ceny jednostkowej, czasu realizacji, szczegółów płatności, opisu użytych materiałów oraz wizualizacji projektu (opcjonalnie).

3. Realizacja

Gdy zaakceptujesz naszą wycenę przystępujemy do realizacji Twojego zamówienia. Będziemy Cię informować o zmianie statusu prac.

Dbamy o doprecyzowanie pomysłu, projektu i wymagań naszych klientów. Dlatego zdarza nam się manewrować między krokiem 1 a 2, aż do skutku.

To nic nie kosztuje. Odpowiadamy w ciągu 8 godzin roboczych.