Frezowanie CNC

Nasz operator frezuje wszystko co zmieści się na stole roboczym 80 x 50 x 20 cm. Litery z metalu, logotypy, panele frontowe do urządzeń, stemple i elektrody z miedzi, emblematy z mosiądzu, drewniane pudełka, prototypy części maszyn z PA, itp.

Dodatkowo w cenie jest wykończnie technikami takimi jak: poler, szczotkowanie, piaskowanie, emalia, anodowanie, oksydowanie, teksturowanie

Materiały w jakich frezujemy

Stal nierdzewna lub stal czarna

Maksymalna powierzchnia 800 x 500 mm

Tablice pamiątkowe unijne ze stali nierdzewnej, szyldy reklamowe, płyty czołowe dla elektroniki, panele sterujące, detale dla przemysłu, tabliczki znamionowe, emblematy, litery, logotypy.

Aluminium, mosiądz, miedź

Maksymalna powierzchnia 800 x 500 mm

Wzorce 3D do odlewów, elektrody miedziane do elektrodrążenia,  panele do urządzeń, obudowy dla elektroniki, litery i logotypy dla reklamy. Pinsy, zawieszki, medale 3D i 2D.

Tworzywa sztuczne

Maksymalna powierzchnia 800 x 500 mm

Frezujemy w plexi (PMMA), PCV, PA, żywice do odlewów. Wykonujemy elementy makiet, szyby do wyświetlaczy dla elektroniki, litery, logotypy, tablice podświetlane LED (grafluxy), części urządzeń, prototypy, breloki / numerki do szatni, elementy dekoracji wnętrz, lampy.

Drewno

Maksymalna powierzchnia 800 x 500 mm

Frezujemy drewno lite, sklejki i płyty MDF oraz HDF. Wykonujemy nietypowe opakowania drewniane na gadżety lub biżuterię, podstawy pod statuetki, dyplomy, szyldy drewniane, płaskorzeźby,  modele 3D z MDF dla odlewni.

Frezowanie cnc na zdjęciach

pinsy, spinki do mankietów, tablice i szyldy, medale i emblematy, dyplomy i statuetki, tabliczki zanmionowe, panele do urządzeń i nietypowe projekty

Dlaczego warto?

safety

money

delivery