Grawerowanie daje potężne pole do manewru w każdym projekcie. Od delikatnego znakowania przedmiotu, poprzez głęboki grawer, do wybierania tła. Dodatkowo nasz jubiler może w trwały sposób nadać kolor, poprzez zastosowanie emalii.

To nic nie kosztuje. Odpowiadamy w ciągu 8 godzin roboczych.

Materiały i technologia

złoto tekstura

Złoto

srebro tekstura

Srebro

stal tekstura

Stal, Inox, Tytan

aluminium tekstura

Aluminium

mosiądz tekstura

Mosiądz

Płytkie znakowanie

Płytkie grawerowanie laserem (znakowanie) jest szybkie, estetyczne i nieusuwalne. Najczęściej stosowane przy dużych ilościach powtarzalnych produktów, np. pamięci USB, gadżety reklamowe,  detale dla przemysłu: części maszyn, panele sterownicze, panele do wind, obudowy urządzeń.

Głębokie grawerowanie

Głębokie grawerowanie laserem i CNC wydobywa najdrobniejsze szczegóły w projekcie. Pozwala również wypełnić grafikę emalią. Często jest stosowane na medalach, szyldach i tabliczkach znamionowych, emblematach, pinsach.

Dodatkowe wykończenie

Dodatkowo możliwe jest wykończenie technikami takimi jak: poler, szczotkowanie, piaskowanie, emalia, anodowanie, oksydowanie, teksturowanie

Nasze prace

Gwarantujemy

pomoc przy projekcie ikona

Pomoc w przygotowaniu projektu

prototyp ikona

Możliwość wykonania prototypu

ubezpiecznie ikona

Ubezpieczenie zlecenia

darmowa wysyłka ikona

Darmową wysyłkę powyżej 500 zł netto

Proces zamawiania

1. Pomysł

Wyślij na adres biuro@laser-studio.com.pl dokładne informacje o swoim pomyśle lub projekcie, m.in. opis oraz pliki z projektem lub jego zarysem (dxf, dwg, pdf, cdr, eps, ai, stl, obj)

2. Wycena

Otrzymasz od nas wstępną wycenę, która będzie składać się z ceny jednostkowej, czasu realizacji, szczegółów płatności, opisu użytych materiałów oraz wizualizacji projektu (opcjonalnie).

3. Realizacja

Gdy zaakceptujesz naszą wycenę przystępujemy do realizacji Twojego zamówienia. Będziemy Cię informować o zmianie statusu prac.

Dbamy o doprecyzowanie pomysłu, projektu i wymagań naszych klientów. Dlatego zdarza nam się manewrować między krokiem 1 a 2, aż do skutku.

To nic nie kosztuje. Odpowiadamy w ciągu 8 godzin roboczych.