Cięcie laserem i CNC

Wszelkie małe detale oraz duże elementy nadają się na precyzyjne cięcie laserem i CNC, m.in elementy biżuterii i elektroniki ze złota, srebra, mosiądzu, brązu i stopów aluminium, litery, szyldy itp. maksymalna wielkość elementu ciętego laserem zależy od materiału w jakim zlecone zostanie wycinanie.

Materiały i technologia

Dysponujemy laserami typu YAG oraz CO2, dzięki temu możemy pozwolić sobie na pracę w szerokiej gamie metali. Technologia laserowa jest bardzo precyzyjna (dokładność na poziomie 0,0001 mm), co sprawia, że obróbka metali szlachetnych jest bezstratna i bardziej korzystna dla środowiska.

złoto tekstura

Złoto

srebro tekstura

Srebro

stal tekstura

Stal

aluminium tekstura

Aluminium

mosiądz tekstura

Mosiądz

Każdy projekt jest inny, dlatego proces technologiczny i wykończenie dobieramy do potrzeb klienta. Najczęściej stosujemy m.in.: cięcie i grawer laserem, frezowanie CNC, odlew, galwanizacja, piaskowanie, szlifowanie, lutowanie elementów i mocowań.

Wycinamy bardzo szczegółowe elementy

Maksymalna powierzchnia cięcia 1000 x 1000 mm, grubość blachy przy cięciu to zależnie od obrabianego materiału, między 0.1 mm do 2.0 mm .

Wycinamy laserami części dla przemysłu, elementy składowe biżuterii, litery ze stali lub mosiądzu i całe logotypy. Metalowe metki do odzieży i zawieszki do bransoletek. Tarcze do rzutników GOBO.

Proces realizacji

1. Wycena projektu

Wyślij na adres biuro@laser-studio.com.pl dokładne informacje o swoim pomyśle lub projekcie, m.in. opis oraz pliki z projektem lub jego zarysem (dxf, dwg, pdf, cdr, eps, ai, stl, obj)

2. Przedstawienie oferty

Otrzymasz od nas wstępną wycenę, która będzie składać się z ceny jednostkowej, czasu realizacji, szczegółów płatności, opisu użytych materiałów oraz wizualizacji projektu (opcjonalnie).

3. Realizacja zamówienia

Przystępujemy do realizacji Twojego zamówienia. Będziemy Cię informować o zmianie statusu prac.

Nasi klienci otrzymują

pomoc przy projekcie ikona

Pomoc w przygotowaniu projektu

prototyp ikona

Możliwość wykonania prototypu

ubezpiecznie ikona

Ubezpieczenie zlecenia

darmowa wysyłka ikona

Darmową wysyłkę powyżej 500 zł netto