Cięcie laserem i CNC

Wszelkie małe detale oraz duże elementy nadają się na precyzyjne cięcie laserem i CNC, m.in elementy biżuterii i elektroniki ze złota, srebra, mosiądzu, brązu i stopów aluminium, litery, szyldy itp. maksymalna wielkość elementu ciętego laserem zależy od materiału w jakim zlecone zostanie wycinanie.

Materiały w jakich wycinamy

Metale

Maksymalna powierzchnia cięcia 1000 x 1000 mm, grubość blachy przy cięciu to dla

  • aluminium do 2 mm,
  • mosiądzu 0,1 do #2 mm,
  • stali szlachetnej 0,1 do 2 mm,
  • srebra 0,1 do 1,5 mm,
  • alpaki 0,1 do 1,5 mm,
  • brązu i złota do 2 mm.

Wycinamy laserami części dla przemysłu, elementy składowe biżuterii, litery ze stali lub mosiądzu i całe logotypy. Metalowe metki do odzieży i zawieszki do bransoletek. Tarcze do rzutników GOBO.

Tworzywa sztuczne

Maksymalna powierzchnia cięcia 700 x 400 mm, maksymalna grubość pleksi to 10mm, hipsu 2mm oraz laminatów to 0,5mm – 3,2mm.

Nie tniemy laserem PCV, ale możemy je frezować CNC! Wycinamy laserowo tabliczki, panele, litery, trwałe i elastyczne szablony do malowania, ozdoby, breloki,  obudowy, logotypy, elementy scenografii, dekoracje wnętrz.

Drewno

Maksymalna powierzchnia cięcia 700 x 400 mm, maksymalna grubość deski to 6mm.

Tniemy głównie różnego rodzaju sklejkę suchotrwałą o grubości do #6 mm oraz niektóre gatunki litego drewna. Sklejka może być wstępnie malowana. Wycinamy laserowo ozdoby choinkowe, zabawki, logotypy, intarsje, elementy do gier planszowych, puzzle, elementy mebli, literki. Cięcie i grawerowanie laserem można łączyć w jeden proces technologiczny.

Papier i karton

Maksymalna powierzchnia cięcia 700 x 400 mm, maksymalna grubość kartonu to 2mm.

Wycinamy nawet w zadrukowanym kartonie, papierze i tekturze falistej. Możemy wycinać dla Ciebie opakowania, zaproszenia, detale do makiet architektonicznych lub modeli. Wycinamy szablony do malowania. Laser tnie papier powlekany, zadrukowany, karton, tekturę do #2 mm grubości.

Cięcie laserem i cnc na zdjęciach

pinsy, spinki do mankietów, tablice i szyldy, medale i emblematy, dyplomy i statuetki, tabliczki zanmionowe, panele do urządzeń i nietypowe projekty

Dlaczego warto?

safety

money

delivery